Služby

Montážní činnost

Topení
  • Teplovodní kotelny (ZP, TOEL, PB)
  • Domovní instalace (topná tělesa)
  • Podlahové vytápění
  • Instalace regulačních členů (term. ventily, směš armatury)
  • Rozvody ÚT (Cu, ocel, PEXb)
Tepelná čerpadla (NIBE)
Kompletní dodávky měření a regulace
Zdravotechnika – rozvody vody PEX, PPR
Plynovody včetně revizí
Měřidla a rozdělovače topných nákladů
Eletroinstalace

Inženýrská činnost

Možnost zpracování projektové dokumentace
Zpracování studii (energ. náročnosti vytápění, návratnost realiz. opatření)

Kompletní sortiment tepelné techniky Buderus

Kondenzační technika nástěnných kotlů Buderus je odpovědí všem, kdo mají vysoké nároky na úspornost vytápění a přípravu TUV. Osloví také ty, kdo chtějí ušetřit energii, ale také prostor.

Většina systémů odkouření umožňuje montáž zařízení na stěnu prakticky kdekoliv v budově, od suterénu až po střechu. Vzhledem k extrémně širokému spektru výkonu lze plynové kondenzační kotle typové řady LOGAMAX PLUS použít k vytápění bytu či domu prakticky v jakékoli velikosti. Nabízíme vám kompletní sortiment společnosti Buderus s montáží a cenami, které jen tak někde nenajdete.

Solární systémy

Fosilní energetické zdroje se stále zmenšují a zatěžují životní prostředí. Sluneční energie je neomezená, čistá a napomáhá ke snižování emisí CO2.

Naše řešení využívají tohoto největšího energetického zdroje lidstva. Solární termika a tepelná čerpadla: regenerativní energetické systémy, které ohřívají pitnou vodu a vytápí. Fotovoltaické systémy, které využívají sluneční energii, ze které čistě a efektivně vyrábí elektrický proud.

Myšlenkou solárních systémů je vytvořit z každého objektu efektivní a především čistou elektrárnu. Pro více nezávislosti na energetickém trhu a citelný přínos trvalé ochraně životního prostředí.

Shrnuto: svými inovačními solárními systémy nabízí řešení, která spojují zodpovědnost a kompetenci v oblasti těchto technologií. A to jak u obytných, tak i průmyslových objektů, nebo u venkovních volně stojících systémů. Vše s maximálními požadavky na jakost. A s přesvědčením, že ekologické a ekonomické požadavky nejsou protiklady.