ASTAPOR s.r.o.

O nás

Společnost Astapor s.r.o. je zkušený a kvalifikovaný tým, který se především zaměřuje na kompletní realizaci v oblasti vytápění, plynofikace a výstavby kotelen v průmyslových, administrativních a obchodních budovách, objektů občanské vybavenosti, bytových komplexů a nízkoenergetických domech. Vysoká kvalita a spolehlivost poskytovaných služeb se opírá o dlouhodobé praktické zkušenosti z oboru.

Pro realizaci zakázek se opíráme o naše kvalifikované zaměstnance, případně spolupracujeme s našimi osvědčenými dlouholetými subdodavateli, se kterými tvoříme sehraný celek. Naším cílem je vždy spokojenost našich zákazníků a obchodních partnerů. Samozřejmostí je vysoká kvalita prováděných služeb. Dbáme na ochranu zdraví osob a životního prostředí. Naše společnost má zavedený systém BOZP a ŽP.

Vedoucí pracovníci firmy se pravidelně účastní vzdělávacích seminářů, školících kurzů pro udržení požadované kvality a odborné technologické způsobilosti. Pro hladkou realizaci zakázek vlastní naše společnost veškerou potřebnou techniku. Vzhledem k tomu, že naše firma též zajišťuje jak záruční tak pozáruční servis na instalované zařízení, tak se opírá o silné a velice kvalitní dodavatele materiálu a výrobků.

Astapor s.r.o.

Ještědská 121,
Praha 4 Kunratice, 148 00

GSM:776 570 745
GSM:777 124 541
IČO:055 31 543
E-mail: obchod@astapor.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *